Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

7.8.2014 19:00

Pracovna s Barborou Kleinhamplovou

České Centrum Kyjev a Foundation Centre for Contemporary Art CSM vás zvou 7. srpna na setkání s českou fotografkou Barborou Kleinhamplovou v rámci projektu "Pracovna".

Od 28. července do 29. srpna přijela na uměleckou rezidenci na Ukrajinu česká fotografka Barbora Kleinhamplová.

 Barbora Kleinhamplová se narodila v roce 1984 v Liberci. Česká fotografka, absolventka FAMU (2008) a Pražské akademie výtvarných umění (2012). Také vystudovala fotografii na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a v Cooper Union School of Arts (2012). Více než deset jejích osobních výstav se konalo v České Republice a zúčastnila se velkého množství skupinových projektů v ČR, Německu, na Slovensku, v Rakousku, Francii a USA. Spolupracuje s uměleckými časopisy  А2  a A2LARM, je spoluzakladatelkou společenské organizace RUKA.

Svůj umělecký projekt v Muzičích se Barbora chystá realizovat ve spolupráci s místními obyvateli, kolektivní akce jako výsledek komunikace  bude hlavním tematem jejích fotografií. 7. srpna se bude v prostorách CSM konat setkání s Barborou, jež se bude týkat problemů tvůrčího procesu, přípravy projektu a dalších záležitostí, které jsou pro umělce zásadní. 

Více o projektu Pracovna - http://csmart.org.ua/eng/project/robocha-kimnata

Místo konání:

CSM, вул. Фрунзе 14-18. оф.18

Datum:

7.8.2014 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala