Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Miloš Forman - audiokniha

Všechny novinky

Miloš Forman - audiokniha

I my se přidáváme k oslavě formanových narozenin a vydáváme audioknihu Co já vím? kterou napsal o svém životě napsal Miloš Forman ve spolupráci se spisovatelem Janem Novákem a jejím interpretem se stal Hynek Čermák.

“Forman je legenda! Znám filmy a divadla které dělal! Ale "Co já vím" je pro mne překvapení! Ta samozřejmost, ta lehkost, ten odstup nad vším pachtěním! Ta věcnost života jednoho chlapa, který si "něco" umanul! Je to odzbrojující životopis, ve srovnání s malostí všedních trápení. Je to příručka pro přežití! Je to návod, jak být šťastný! Je to román o pokoře! Je to výsměch všem, kteří jen čekají!! A v neposlední řadě, je to skvělá literatura, daleko překračující autobiografickou formu! Tlustá kniha o jednom frajerovi! řekl k audioknize její interpret Hynek Čermák.

 

Odkaz na audioknihu: http://audioteka.com/cz/audiobook/co-ja-vim

Ukázka z audioknihy: https://soundcloud.com/audioteka_cz_sk/ukazka-audio-co-ja-vim

 

Služba Audiotéka nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 3500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt, Forbes a Newsweek. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě.